Select your country

PARTNEŘI

Partneři

Zde jsou prezentováni naši dlouholetí partneři, jejichž produkty jsou představeny na těchto stránkách. Tyto produkty používáme při výrobě našich zařízení s cílem zajistit jejich bezvadné fungování a také je dodáváme pro potřeby našich zákazníků:

ALUTEC Robotics vyvíjí průmyslové robotické montážní systémy, jejichž cílem je zajistit maximální flexibilitu, jak na samostatném pracovišti, tak i případně v automatizované lince. Stroje mají uživatelsky přívětivé rozhraní. Náklady na jejich pořízení jsou přijatelné i pro malé a střední podniky, které jsou tak schopny částečné nebo kompletně automatizovat systémy podle svých potřeb.
http://www.alutecsrl.it/Robot
ARGO-HYTOS je výrobce a dodavatel komponentů, jehož výrobky jsou nezbytnou součástí v dodavatelském řetězci světových lídrů na trhu, pokud jde o mobilní pracovní stroje a strojírenství.
www.argo-hytos.com
Bostik is a world-class leader in sealing and bonding technologies. Bostik creates smart adhesive solutions for both industries and customers, covering a broad range of markets such as automotive, high tech, generally industry, electronics, etc.. As a part of ARKEMA Group Bostik benefits from extensive vertical integration as well as research&development capabilities in pursue of building a world that is safer, more sustainable and adaptive.
www.bostik.com
BÜHNEN is a company with a success story dating back to 1922. Since then, BÜHNEN has been able to constantly adapt its business model to the changes in the market environment. Once a pure mechanical engineering company became, first of all, a specialist in nail and clamp technology. Very early on, BÜHNEN began to focus on the connection technology of the future: bonding. BÜHNEN approach as manufacturer of hot melt adhesives and devices together with a comprehensive consulting service has proven itself and is forward-looking. Bonding makes it possible to create stable, full-surface connections of materials, even with complicated structures and shapes. BÜHNEN supports its customers in the selection of devices and hot melt adhesives and thus lays the foundation for a successful and reliable bonding process. This applies to the automated as well as the manual application of hot melt adhesives
www.buehnen.de
miniBOOSTER® hydraulic pressure boosters offer a full range of dedicated solutions engineered to lower costs by turning low system pressure into high pressures ranges of 20 – 5,000 bar.
www.minibooster.com
DCT is specialized in providing complete cleaning solutions to customers, hence DCT can guarantee full functionality of the cleaning process. DCT cleaning systems and cleaning agents are all developed and produced in the same factory in Czech Republic. Thanks to this, DCT can test their mutual compatibility and the functionality of the whole cleaning process. DCT cleaning systems are manufactured from stainless steel only, because high-quality stainless steel is a guarantee of durability, and long-term functionality of the cleaning system. DCT does not use plastic materials for many reasons. Due to the high-quality of cleaning systems, DCT can provide the industry leading and longest 5 year warranty of their cleaning systems. In the development and production of cleaning agents DCT uses only the purest materials from companies such as DOW and BASF. The ecological impact matters, hence DCT does not use any halogen compounds. All DCT products meet the requirements of the RoHS and REACH, and are fully biodegradable.
www.dct.cleaning
Distributors Group Europe (DGE) je seskupení dodavatelů chemických výrobků, přičemž tito výrobci a dodavatelé mohou prodávat své produkty po celé Evropě prostřednictvím sítě lokálních distributorů. Pro naše členy zajišťujeme centrální marketing a podporu prodeje pro zavádění nových produktů a zároveň fungujeme jako referenční centrum znalostí.
www.dge-europe.com
Dow Corning je světovým lídrem v oblasti výroby silikonů, technologií na bázi silikonů včetně inovací v této oblasti. Dow Corning nabízí více než 7 000 produktů a služeb prostřednictvím značek Dow Corning ® Molykote ® a XIAMETER ®.
www.dowcorning.com
MOLYKOTE® Specialty Lubricants are trusted by engineers, OEMs and product designers worldwide for their ability to meet tough lubrication challenges. From saving energy by reducing friction and wear to improving safety and comfort by reducing NVH, MOLYKOTE® is Smart Lubrication™ . In 1948, American scientist Alfred Sonntag introduced the world’s first molybdenum disulfide (MoS2) lubricants – MOLYKOTE® brand – and began a rich history of customer-driven performance and materials innovation.
www.dupont.com
Electrolube je předním výrobcem elektro-chemických látek pro elektroniku a průmyslovou výrobu. Navíc společnost Electrolube má skvělou pověst získanou při výrobě a dodávkách specializovaných maziv pro automobilový průmysl, průmysl a odvětví výroby domácích elektrických přepínačů.
www.electrolube.com
ELSOLD ® je zárukou prvotřídní kvality, kterou poskytuje při spojování pájených součástí u soudobých elektronických stavebních prvků, umožňuje optimální pájitelnost a zároveň skvělou recyklovatelnost. 
www.tamura-elsold.de
Dr. Hönle AG je jedním z předních světových dodavatelů pro UV průmyslové technologie. Jako firma specializující se na UV technologie vyvíjí, vyrábí a distribuuje UV systémy, UV-lampy a měřící UV zařízení po celém světě. Tyto systémy se používají při vytvrzování foto-reaktivních látek, pro povrchovou sterilizaci a simulaci slunečního záření. 
www.hoenle.com
HYTORC činí průmyslové spojování součástí pomocí šroubových spojů bezpečnějším a jednodušším. S více než 40 léty zkušeností s vývojem průmyslových systémů na utahování šroubů, hydraulického a pneumatického nářadí je značka HYTORC jedna z nedůvěryhodnějších.
www.hytorc.com
JAX INC. je výrobce průmyslových maziv se sídlem v USA s odbornými znalostmi v oblasti formulování vysoce výkonných syntetických maziv, flotilových a vysoce výkonných maziv, průmyslových maziv a biologicky odbouratelných a potravinářských maziv. Od roku 1955 si společnost JAX vydobyla celosvětovou reputaci jako lídr v technologii nouzového mazání. Mnoho desetiletí dlouhý závazek k výzkumu a vývoji přináší společnosti JAX na trh neustále zdokonalované produkty a nové technologie. Odborní chemici, inženýři a laboratorní technici neúnavně spolupracují se zákazníky a průmyslovými lídry na vývoji produktů, prediktivní údržbě a analýze použitých olejů. Flexibilita, oddanost dalšímu vzdělávání a doba odezvy odlišují JAX od konkurence.
www.jax.com
Kolb Cleaning Technology je jednou z předních světových společností v čisticích systémech pro průmysl vyrábějící elektroniku.
www.kolb-ct.com
Chemours™ Krytox ® Performance Lubricants nabízí kombinaci excelentních maziv s chemickými vlastnostmi, které poskytují pozoruhodný výkon a hodnotu.  Krytox ® oleje a tuky jsou netoxické, mohou být regenerovány a vydrží déle než běžná maziva. Což ​​znamená menší náklady na údržbu a nižší provozní náklady.
www.krytox.com
Since 1987, LUBRILOG is specialized in development and manufacturing of special lubricants and more specifically perfluorinated lubricants, exclusively formulated with raw materials from SOLVAY SPECIALITY POLYMERS®,world leader in this market, who is our privileged partner for more than 20 years. LUBRILOG offers various lubricants for all specific needs. In 1987, a team of engineers specialized in lubrication decided to combine their skills to propose very high quality lubricants to specific industrial markets. In 2009 Lubrilog moved to new facilities in order to comply with the requirements of customers acting in leading industries (nuclear, aerospace, automotive, pharmaceutical, etc.), enabling manufacture all perfluorinated lubricants in a dedicated white room and without possible contact with other specialty lubricants produced.
Having joined the Total Group in 2020, LUBRILOG now benefits from the power of one of the major players in the lubricants industry.
www.lubrilog.fr
MAXIMATOR GmbH je předním dodavatelem vysokotlakých, testovacích, hydraulických a pneumatických systémů. Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci společnosti navrhují, projektují, vyrábějí a marketingově podporují produkty, které jsou ve světě používané při sestavování výrobních technologických celků.
www.maximator.de
Core competences of merz+benteli are the development and production of silane-modified polymers and silicones as foundation of performance-based and environmentally compatible sealants and adhesives. The exclusive production in Switzerland ensures homogenous and high-level quality worldwide.
merz+benteli is an independent, medium-sized share holder company located in Switzerland since 1918. The foundation of the company’s success is a row of technological innovations. 1930 first fully synthetic adhesive, 1958 and 1969 first one- respectively two-component polysulfide sealants for construction building, 1986 first sealant and adhesive made of silane-modified polymers in Europa, 2015 first sealants made out of mainly renewable raw materials.
www.merz-benteli.ch
Meter Mix ® Systems Ltd je výrobce dávkovacích systémů vyrábějící inovativní, spolehlivé, vysoce kvalitní stroje pro zpracování jednosložkových a dvousložkových lepících systémů.
www.metermix.co.uk
Panacol je mezinárodní výrobce průmyslových lepidel, s rozsáhlou škálou výrobků od UV lepidel, strukturálních lepidel až po silikony a také dávkovacích zařízení.
www.panacol.de
Permabond je předním výrobcem technických lepidel, dodává vysoce kvalitní průmyslová lepidla pro zákazníky po celém světě. Permabond nabízí širokou škálu anaerobních lepidel a těsnicích materiálů, vteřinových lepidel, epoxidů, akrylických a UV-vytvrzovaných lepidel.
www.permabond.com
ITW Plexus je světově proslulým výrobcem a distributorem s vysoce vyvinutou technologií pro upevňování, spojování a těsnění. Patentované složení lepidel pro téměř všechny termoplasty, kovy a kompozitní materiály, které poskytují extrémně odolná spojení s malou nebo žádnou přípravu povrchu.
www.itwplexus.co.uk
Relyon plasma GmbH in Regensburg is the long-standing specialist in innovative plasma technologies.
In parallel to our own products for the plasma treatment for industrial and medical applications, we develop customized, highly efficient process solutions for surface cleaning, surface activation and germ reduction.
www.relyon-plasma.com
Power Team vyrábí vysoce kvalitní nástroje, hevery, momentové klíče, hydraulická čerpadla, válce a ventily na upínacích komponenty a hydraulické příslušenství. Power Team nástroje a zařízení se používají všude tam, kde je vyžadována velká, koncentrovaná síla - na stavbách, v elektrárnách, na železničních tratích, v loděnicích, v důlních provozech atd.
https://www.spxflow.com/power-team/
Techcon je poskytovatelem kvalitních dávkovacích a lepicích zařízení do odvětví výroby a služeb, včetně letectví, armády, výroby obalové techniky, průmyslových montáží, zdravotnických zařízení, elektronického průmyslu atd.
www.techconsystems.com
Since the founding of ThreeBond, the desire has been "to prevent the leakage of precious energy." Today, ThreeBond products are used in a wide variety of fields, including automotive-related, transportation equipment, Public Industrial Material, construction and building materials, electrical and electronics, and high technology fields. Inheriting the spirit of "preventing loss," which is the starting point of ThreeBond business, ThreeBond's product development starts by responding to the many issues that customers have raised. ThreeBond proposes new and unique solutions by making full use of research and development capabilities and creative thinking that ThreeBond has cultivated over the years. By overcoming customers' issues, ThreeBond leads the way to a world of another dimension.
www.threebond.co.jp
Wandfluh AG má komplexní sortiment hydraulických prvků v mnoha různých provedeních a funkcích. Jedná se o globálního lídra v oblasti speciálních produktů a je dobře známý pro své prvotřídní výrobky a služby, které optimalizují a smysluplně zjednodušují mnoho pracovních postupů.
www.wandfluh.com
Weforma je inovativní německá společnost vyrábějící tlumiče a technologie související s tlumením pohybu. Její sortiment zahrnuje hydraulické průmyslové tlumiče, výtahové tlumiče, zpomalovací válce, prvky ovládající rychlost pohybu, rotační tlumiče, paletové zarážky a plynové pružiny.
www.weforma.com
Zip-Chem AviationProducts vyrábí globálně schválené letecké chemické látky, včetně sloučenin obsahující inhibitory koroze (CIC), čisticích prostředků pro přípravu povrchu draku, speciálních maziv, čističe pro vnější a vnitřní povrchy, povrchové úpravy výrobků.
www.zipchem.com
Xiameter vám nabízí všechny standardní silikony, které potřebujete. To je způsob, který vám nejlépe vyhovuje.  Kdekoli, kdykoli budete chtít.
https://consumer.dow.com/en-us.html
© Copyright 2024 Ulbrich Group
První stranaProduktyZprávy / novinkyKe staženíVideoObchodní partneřiO společnostiMapa stránekZřeknutí se odpovědnostiObchodní a dodací podmínkyCookiesISO CertifikátyPolitika kvalityOchrana dat
Zpět nahoru
https://www.ulbrich.cz/,https://dir.ulbrich.si/,cze
Používáme soubory cookie, které nám pomáhají se statistikami, aby vaše zkušenosti zde byly jedny z nejlepších. Pokud nejsou podle vašeho vkusu, můžete je zakázat. Pokud však budete pokračovat v procházení stránky bez změny nastavení, rozumíme tomu, že plně souhlasíte s používáním souborů cookie.
Nastavení souborů cookiePOKRAČOVAT V ZOBRAZENÍ STRÁNKY
NASTAVENÍ COOKIE

Používáme také soubory cookie, které nám pomáhají se statistikami, aby byl váš zážitek zde jeden z nejlepších. Ale nebojte se – jsou domácí.
Více si o tom můžete přečíst Upozornění o souborech cookie, a níže je můžete vypnout nebo zapnout.
ULOŽIT NASTAVENÍ